Підвісні стелі

Якими бувають підвісні стелі

Існує кілька різновидів підвісних стель із алюмінієвого профілю. Кожен з них має свої особливості, але всіх їх об’єднує широка можливість використання, легкість монтажу, функціональність і зручна експлуатація.

Рейкові підвісні стелі можуть бути різних кольорів, а також мати дзеркальну або хромовану поверхню під золото чи срібло. За технічними властивостями вони відрізняються між собою шириною рейки, профілем, а також способом кріплення. Особливо ефектного зовнішнього вигляду набувають рейкові стелі при комбінуванні рейок і міжрейкових вставок різного кольору.

Касетні стелі – це конструкція з окремих касет, які мають прямокутну або квадратну форму. Стеля монтується шляхом вкладання касети до вже встановленого каркасу. Панелі, що використовуються, можуть мати різне покриття – матове, глянцеве, дзеркальне та інше.

Завдяки високим якостям стійкості до вологи, зручності монтажу та гігієнічності рейкові та касетні стелі мають широке використання.  

Дуже цікавими на зовнішній вигляд є підвісні стелі Грильято. Їх конструкція представляє собою паралельно направлені алюмінієві стрічки із використанням декоративного покриття.  Широкі можливості їх застосування дозволяють монтаж подібних стель у приміщеннях з різним призначенням.

Алюмінієві підвісні стелі широко застосовуються для внутрішнього і зовнішнього облицювання.

Алюмінієві підвісні стелі застосовуються для:

  • Торгово-розважальних комплексів, готельних комплексів.
  • Бізнес-центрів, автосалонів.
  • Транспортних терміналів.
  • Спортивних комплексів.
  • Приватних резиденцій.

Завдяки багатому досвіду роботи з алюмінієвими стелями (алюмінієвими рейковими стелями, грилято, касетними стелями), розширенню спектру пропонованої продукції, на сьогоднішній день компанія МКС-Фасад може надати широкий вибір інтер’єрних рішень з різними комбінаціями систем, використовуваних матеріалів, декоративного покриття і колірних композицій.

Слід врахувати, що підвісні стелі із алюмінію дозволяють зручно розташувати інженерні комунікації та дозволяють без перешкоди звертатися до них у разі потреби. Також вони забезпечують високе поглинання звуку та мають покриття, яке не підвладне волозі і корозії. 

Фахівці компанії МКС-Фасад допоможуть у виборі підвісної стелі, яка буде максимально відповідати побажанням замовника, а також всім технічним вимогам об’єкта.

 

Отримайте більше інформаціі у наших консультантів

Або зателефонуйте за номерами:
+38 (093) 170-30-30, +38 (032) 232-94-98

вул. Генерала Юнаківа, 9-Б
м. Львів, 79039, УКРАЇНА

+38 (093) 170-30-30

+38 (032) 232-94-98

замовити дзвінок